Lot: 1

Güncel Fiyat: 700 TL Açılış Fiyatı: 700 TL Tahmini: TL Lot Sizde Değil Lot Sizde

RULET MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK

Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü rulet modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

- TL
Pey Ver Lot Sizde Peyiniz iletildi
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • Canlı müzayede tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.
 •  
 • Lotlar
 • Kazandıklarım
 • RULET MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü rulet modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  RULET MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü rulet modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve baget kesim yakut ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve baget kesim yakut ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • YILDIZ FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşları ile süslenmiş yıldız formunda yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  YILDIZ FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşları ile süslenmiş yıldız formunda yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • FRANSIZ MEKİĞİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız mekiği modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  FRANSIZ MEKİĞİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız mekiği modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve damla model safir taşı ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve damla model safir taşı ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SONSUZ MODEL PIRLANTA BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşları ile süslenmiş sonsuz model bileklik .Yaklaşık 0,60 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 6

  Lot: 6

  SONSUZ MODEL PIRLANTA BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta taşları ile süslenmiş sonsuz model bileklik .Yaklaşık 0,60 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslenmiş büyük boy gerdanlık. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  PIRLANTA TAŞLI GERDANLIK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslenmiş büyük boy gerdanlık. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • PIRLANTA BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,40 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  PIRLANTA BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,40 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü tektaş model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü tektaş model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • HABBELERİ SİKKE FORMUNDA OSMANLI DÖNEMİ NAMAZ TESBİHİ-Habbeleri sikke formunda Osmanlı Dönemi kemikten mamul gümüş püsküllü 99'lu namaz tesbihi.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  HABBELERİ SİKKE FORMUNDA OSMANLI DÖNEMİ NAMAZ TESBİHİ-Habbeleri sikke formunda Osmanlı Dönemi kemikten mamul gümüş püsküllü 99'lu namaz tesbihi.

  TLSatıldı
 • ÜÇTAŞ YAKUTLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortalarında yakut etrafında pırlanta taşlar bulunan çiçek formunda üçtaşlı yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ÜÇTAŞ YAKUTLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortalarında yakut etrafında pırlanta taşlar bulunan çiçek formunda üçtaşlı yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • YILDIZ FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct elmas taş mevcuttur.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  YILDIZ FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü yıldız model yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct elmas taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası oval kesim zümrüt, etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ZÜMRÜT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası oval kesim zümrüt, etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • BÜYÜK BOY ELMAS TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri kabartma işçilikli elmas taşlar ile süslü büyük boy bileklik-bilezik. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  BÜYÜK BOY ELMAS TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri kabartma işçilikli elmas taşlar ile süslü büyük boy bileklik-bilezik. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • DANA GÖZÜ MODELİ SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri dana gözü modeli ortasında safir, etrafında pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  DANA GÖZÜ MODELİ SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri dana gözü modeli ortasında safir, etrafında pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • TEKTAŞ MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri tektaş safir ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 16

  Lot: 16

  TEKTAŞ MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri tektaş safir ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KEHRİBAR TESBİH-Polonya sıkması kehribar tozundan mamul 33'lu kehribar tesbih. Elde ısıtıldığında tipik kehribar kokusu alınmaktadır. Habbe boyut:1,0x0,6cm

  Lot No: 17

  Lot: 17

  KEHRİBAR TESBİH-Polonya sıkması kehribar tozundan mamul 33'lu kehribar tesbih. Elde ısıtıldığında tipik kehribar kokusu alınmaktadır. Habbe boyut:1,0x0,6cm

  TLSatıldı
 • ZİHGİR FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü zihgir formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ZİHGİR FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü zihgir formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • ELMAS TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ELMAS TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ MİNE İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve elmas taşlar ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ÜZERİ MİNE İŞÇİLİKLİ ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri mine işçilikli ve elmas taşlar ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • ELMAS TAŞLI KELEBEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü kelebek modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct elmas taş mevcuttur

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ELMAS TAŞLI KELEBEK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü kelebek modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct elmas taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • İMAMESİ İŞLEMELİ KEMİK TESBİH-Kemikten mamul usta işi imamesi işlemeli 33'lü tesbih. Habbe boyut:1.2x0.9cm

  Lot No: 22

  Lot: 22

  İMAMESİ İŞLEMELİ KEMİK TESBİH-Kemikten mamul usta işi imamesi işlemeli 33'lü tesbih. Habbe boyut:1.2x0.9cm

  TLSatıldı
 • SAFİR TAŞLI PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri damla formunda safir taş etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 23

  Lot: 23

  SAFİR TAŞLI PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri damla formunda safir taş etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası damla model safir, etrafı çift sıra pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası damla model safir, etrafı çift sıra pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,30 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü salyangoz model bileklik. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü salyangoz model bileklik. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü salyangoz model yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 26

  Lot: 26

  SALYANGOZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü salyangoz model yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK MODEL BÜYÜK BOY PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk model büyük boy yüzük. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 27

  Lot: 27

  SONSUZLUK MODEL BÜYÜK BOY PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk model büyük boy yüzük. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI GÜL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü gül yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 28

  Lot: 28

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI GÜL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü gül yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KUKA ÜZERİ PİRİNÇ SARMA TESBİH-Kuka üzeri pirinç sarma işçilikli 33'lü tesbih. Habbe boyut:0,7x0,7cm

  Lot No: 29

  Lot: 29

  KUKA ÜZERİ PİRİNÇ SARMA TESBİH-Kuka üzeri pirinç sarma işçilikli 33'lü tesbih. Habbe boyut:0,7x0,7cm

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK MODELİ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü sonsuzluk modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct elmas taş mevcuttur

  Lot No: 30

  Lot: 30

  SONSUZLUK MODELİ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü sonsuzluk modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct elmas taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YILDIZ MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri oartası safir, etrafı pırlanta ile süslü yıldız model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 31

  Lot: 31

  YILDIZ MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri oartası safir, etrafı pırlanta ile süslü yıldız model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BEŞTAŞ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü beştaş model elmas yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  BEŞTAŞ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas taşlar ile süslü beştaş model elmas yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAKIM-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşları ile süslü takım.Yaklaşık 0,80 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 33

  Lot: 33

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI TAKIM-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşları ile süslü takım.Yaklaşık 0,80 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü paptya model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 34

  Lot: 34

  PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlar ile süslü paptya model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • TARAKLI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü taraklı model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 35

  Lot: 35

  TARAKLI MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü taraklı model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SAFİR TAŞLI 4 DAL PIRLANTA KOLYE UCU-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslenmiş kolye ucu. Yaklaşık 0,34 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 36

  Lot: 36

  SAFİR TAŞLI 4 DAL PIRLANTA KOLYE UCU-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta taşlarla süslenmiş kolye ucu. Yaklaşık 0,34 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • FİYONK MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü fiyonk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  FİYONK MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü fiyonk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • İMAMESİ LALE FORMUNDA DEV BOY KEMİK TESBİH-İmamesi lale formunda dev boyda 33'lü kemik tesbih. Habbe boyut:1,2x1,1cm

  Lot No: 38

  Lot: 38

  İMAMESİ LALE FORMUNDA DEV BOY KEMİK TESBİH-İmamesi lale formunda dev boyda 33'lü kemik tesbih. Habbe boyut:1,2x1,1cm

  TLSatıldı
 • ŞEMSİYE ÇİÇEĞİ FORMUNDA AVRUPA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü şemsiye çiçeği formunda Avrupa model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ŞEMSİYE ÇİÇEĞİ FORMUNDA AVRUPA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü şemsiye çiçeği formunda Avrupa model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • TEKTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü tekta alyans yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 40

  Lot: 40

  TEKTAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü tekta alyans yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • AVRUPA MODEL PIRLANTA KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü Avrupa model küpe ve kolye takımı. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 41

  Lot: 41

  AVRUPA MODEL PIRLANTA KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü Avrupa model küpe ve kolye takımı. Yaklaşık 0,35 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • DEV BOY MANDA BOYNUZU TESBİH-Manda boynuzdan mamul dev boyda tesbih. Habbe boyut:1,1x1,0cm

  Lot No: 42

  Lot: 42

  DEV BOY MANDA BOYNUZU TESBİH-Manda boynuzdan mamul dev boyda tesbih. Habbe boyut:1,1x1,0cm

  TLSatıldı
 • SİMETRİK DAMLA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü simetrik damla model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 43

  Lot: 43

  SİMETRİK DAMLA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü simetrik damla model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • AT NALI FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI UĞUR YÜZÜĞÜ-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü at nalı formunda uğur yüzüğü. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 44

  Lot: 44

  AT NALI FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI UĞUR YÜZÜĞÜ-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü at nalı formunda uğur yüzüğü. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 45

  Lot: 45

  YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI PAPATYA MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YILAN FORMUNDA SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 46

  Lot: 46

  YILAN FORMUNDA SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • GEOMETRİK ŞEKİL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü geometrik şekilli pırlanta yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 47

  Lot: 47

  GEOMETRİK ŞEKİL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü geometrik şekilli pırlanta yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • İŞLEMELİ KUKA TESBİH-Üzeri işlemeli 33'lü kuka tesbih.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  İŞLEMELİ KUKA TESBİH-Üzeri işlemeli 33'lü kuka tesbih.

  TLSatıldı
 • BİTKİSEL FORMDA DİZAYN EDİLMİŞ PIRLANTA KÜPE KOLYE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü bitkisel formda dizayn edilmiş küpe ve kolye takımı.Yaklaşık 0,45 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 49

  Lot: 49

  BİTKİSEL FORMDA DİZAYN EDİLMİŞ PIRLANTA KÜPE KOLYE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü bitkisel formda dizayn edilmiş küpe ve kolye takımı.Yaklaşık 0,45 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BİTKİSEL FORMDA DİZAYN EDİLMİŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü bitkisel formda dizayn edilmiş yüzük.Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 50

  Lot: 50

  BİTKİSEL FORMDA DİZAYN EDİLMİŞ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta taşlar ile süslü bitkisel formda dizayn edilmiş yüzük.Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YILAN FORMUNDA PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 51

  Lot: 51

  YILAN FORMUNDA PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KALKAN MODELİ PRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kalkan modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 52

  Lot: 52

  KALKAN MODELİ PRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kalkan modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BÜYÜK BOY DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü büyük boy damla kesim safir taşlı yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 53

  Lot: 53

  BÜYÜK BOY DAMLA MODEL SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü büyük boy damla kesim safir taşlı yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OBSİDYEN TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortasında baget kesim obsidyen ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 55

  Lot: 55

  OBSİDYEN TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortasında baget kesim obsidyen ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OVAL KESİM KEMİK TESBİH-Kemikten mamul oval kesim 33'lü tesbih.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  OVAL KESİM KEMİK TESBİH-Kemikten mamul oval kesim 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • ASİMETRİK ALYANS MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü asimetrik altans modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ASİMETRİK ALYANS MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü asimetrik altans modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü mekik model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 58

  Lot: 58

  MEKİK MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü mekik model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YILAN FORMUNDA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 59

  Lot: 59

  YILAN FORMUNDA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BEŞTAŞ SAFİR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri beştaş model safir etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 60

  Lot: 60

  BEŞTAŞ SAFİR MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri beştaş model safir etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • AKİK TESPİH-Akik taşından mamul püskülü gümüş kaplama 33'lü tesbih.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  AKİK TESPİH-Akik taşından mamul püskülü gümüş kaplama 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • AVRUPA MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Avrupa mekik modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 62

  Lot: 62

  AVRUPA MEKİK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Avrupa mekik modeli yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SARKIT MODEL PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sarkıt model küpe ve kolye takımı. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  SARKIT MODEL PIRLANTA TAŞLI KOLYE KÜPE TAKIMI-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sarkıt model küpe ve kolye takımı. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • ZÜMRÜT TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortasında büyük boy zümrüt taşı ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 64

  Lot: 64

  ZÜMRÜT TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortasında büyük boy zümrüt taşı ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KAR TANESİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kar tanesi modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 65

  Lot: 65

  KAR TANESİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kar tanesi modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • FRANSIZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 66

  Lot: 66

  FRANSIZ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KELEBEK MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü kelebek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 67

  Lot: 67

  KELEBEK MODEL ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü kelebek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR BEYKOZ NAMAZ TESBİHİ-Orijinal püskülü ile Osmanlı Dönemi Beykoz işi cam namaz tesbihi.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR BEYKOZ NAMAZ TESBİHİ-Orijinal püskülü ile Osmanlı Dönemi Beykoz işi cam namaz tesbihi.

  TLSatıldı
 • YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü yaprak model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 69

  Lot: 69

  YAPRAK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü yaprak model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KÖK ZÜMRÜT TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası kök zümrütlü, etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 70

  Lot: 70

  KÖK ZÜMRÜT TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası kök zümrütlü, etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 71

  Lot: 71

  SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OVAL MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası oval kesim safir taşlı ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 72

  Lot: 72

  OVAL MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası oval kesim safir taşlı ve etrafı pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • DAĞ ÇİÇEĞİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü dağ çiçeği modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 73

  Lot: 73

  DAĞ ÇİÇEĞİ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü dağ çiçeği modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YAKUT TAŞLI PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası yakut taşlı etrafı pırlanta ile süslü papatya model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 74

  Lot: 74

  YAKUT TAŞLI PAPATYA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası yakut taşlı etrafı pırlanta ile süslü papatya model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • CEP BOY KEHRİBAR NAMAZ TESBİHİ-Kehribardan mamul 99'lu cep boy namaz tesbihi. Habbe boyut:0,4x0,4cm

  Lot No: 75

  Lot: 75

  CEP BOY KEHRİBAR NAMAZ TESBİHİ-Kehribardan mamul 99'lu cep boy namaz tesbihi. Habbe boyut:0,4x0,4cm

  TLSatıldı
 • FRANSIZ PAPATYA MODELİ PRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız papatya model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 76

  Lot: 76

  FRANSIZ PAPATYA MODELİ PRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız papatya model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SARMAL MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sarmal model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  SARMAL MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sarmal model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • RÜZGAR GÜLÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü rüzgar gülü modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 78

  Lot: 78

  RÜZGAR GÜLÜ MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü rüzgar gülü modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • GÖZ FORMUNDA MASONİK PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü göz formunda masonik yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  GÖZ FORMUNDA MASONİK PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü göz formunda masonik yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • YILAN FORMUNDA YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 80

  Lot: 80

  YILAN FORMUNDA YAKUT VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü yılan formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • İMAMESİ SİKKE FORMUNDA TESBİH-İmamesi sikke formunda 33'lü ağaç tesbih.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  İMAMESİ SİKKE FORMUNDA TESBİH-İmamesi sikke formunda 33'lü ağaç tesbih.

  TLSatıldı
 • BAGET MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri baget model safir ve pırlanta taşlı yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 82

  Lot: 82

  BAGET MODEL SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri baget model safir ve pırlanta taşlı yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • DAMLA SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE -Anayar montür üzeri damla model çift safir taşlı ve pırlanta ile süslü kolye ucu. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  DAMLA SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KOLYE -Anayar montür üzeri damla model çift safir taşlı ve pırlanta ile süslü kolye ucu. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK TEMALI ESKİTME MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü sonsuzluk temalı eskitme model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 84

  Lot: 84

  SONSUZLUK TEMALI ESKİTME MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü sonsuzluk temalı eskitme model yüzük. Yaklaşık 0,20 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PAPATYA FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü papatya formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 85

  Lot: 85

  PAPATYA FORMUNDA ELMAS TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü papatya formunda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü mekik model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü mekik model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • ÇİFTE GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü çifte gül modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct elmas taş mevcuttur.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  ÇİFTE GÜL MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü çifte gül modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct elmas taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • GÜNEŞ FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü güneş model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 88

  Lot: 88

  GÜNEŞ FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü güneş model yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BİLARDO TOPUNDAN YAPILMIŞ TESBİH-2 renkli bilardo topundan yapılmış 33'lü tesbih. Habbe boyut:1,1x0,7cm

  Lot No: 89

  Lot: 89

  BİLARDO TOPUNDAN YAPILMIŞ TESBİH-2 renkli bilardo topundan yapılmış 33'lü tesbih. Habbe boyut:1,1x0,7cm

  TLSatıldı
 • ÇİÇEK MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü çiçek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 90

  Lot: 90

  ÇİÇEK MODEL SAFİR TAŞLI PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü çiçek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  PIRLANTA TAŞLI BİLEKLİK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü bileklik. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • KUBBE MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kubbe modeli yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 92

  Lot: 92

  KUBBE MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kubbe modeli yüzük. Yaklaşık 0,06 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BEŞTAŞ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü beştaş model yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 93

  Lot: 93

  BEŞTAŞ ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü beştaş model yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BİLARDO TOPUNDAN MAMUL KATALİN TESPİH-Usta işi 2 renkli bilardo topundan mamul katalin tespih.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  BİLARDO TOPUNDAN MAMUL KATALİN TESPİH-Usta işi 2 renkli bilardo topundan mamul katalin tespih.

  TLSatıldı
 • ÇİÇEK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 95

  Lot: 95

  ÇİÇEK MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 96

  Lot: 96

  KARNİK ÇİÇEĞİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü karnik çiçeği modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • BUKALEMON TESBİH-Elde çektikçe ve güneş ışığında ısındıkça renk değiştiren 33'lü bukalemon tesbih. Habbe boyut:1.1x0.6cm

  Lot No: 97

  Lot: 97

  BUKALEMON TESBİH-Elde çektikçe ve güneş ışığında ısındıkça renk değiştiren 33'lü bukalemon tesbih. Habbe boyut:1.1x0.6cm

  TLSatıldı
 • BURGULU MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar burgulu montür üzeri pırlanta yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  BURGULU MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar burgulu montür üzeri pırlanta yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 99

  Lot: 99

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI KARE MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü kare model yüzük. Yaklaşık 0,12 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • ORTASI SAFİR TAŞLI DAMLA MODEL PIRLANTA KOLYE-Anayar montür üzeri damla model ortası safir taşları ile süslü pırlanta kolye. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  ORTASI SAFİR TAŞLI DAMLA MODEL PIRLANTA KOLYE-Anayar montür üzeri damla model ortası safir taşları ile süslü pırlanta kolye. Yaklaşık 0,25 Ct pırlanta taş mevcuttur.

  TLSatıldı
 • SEDEF VE KEMİK ÇAKMA İŞÇİLİKLİ KUKA TESBİH-Kuka üzeri sedef ve kemik çakma işçilikli kuka tesbih. Habbe boyut:0,7x0,8cm

  Lot No: 101

  Lot: 101

  SEDEF VE KEMİK ÇAKMA İŞÇİLİKLİ KUKA TESBİH-Kuka üzeri sedef ve kemik çakma işçilikli kuka tesbih. Habbe boyut:0,7x0,8cm

  TLSatıldı
 • AVRUPA MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Avrupa model yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 102

  Lot: 102

  AVRUPA MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Avrupa model yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • GUBUR MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü gubur model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 103

  Lot: 103

  GUBUR MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü gubur model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • CEP BOY KUKA NAMAZ TESBİHİ-Kukadan mamul 99'lu namaz tesbihi. Habbe boyut:0,3x0,4cm

  Lot No: 104

  Lot: 104

  CEP BOY KUKA NAMAZ TESBİHİ-Kukadan mamul 99'lu namaz tesbihi. Habbe boyut:0,3x0,4cm

  TLSatıldı
 • KUBBELİ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kubbeli model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 105

  Lot: 105

  KUBBELİ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü kubbeli model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü sonsuzluk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 106

  Lot: 106

  SONSUZLUK MODELİ PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü sonsuzluk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KEMİK NAMAZ TESBİHİ-Kemikten mamul 99'lu namaz tesbihi. Habbe boyut:0,5x0,6cm

  Lot No: 107

  Lot: 107

  KEMİK NAMAZ TESBİHİ-Kemikten mamul 99'lu namaz tesbihi. Habbe boyut:0,5x0,6cm

  TLSatıldı
 • PAPATYA MODEL BURGULU FORMDA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü burgulu formda paptya model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 108

  Lot: 108

  PAPATYA MODEL BURGULU FORMDA PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü burgulu formda paptya model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SONSUZLUK TEMALİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk temalı model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 109

  Lot: 109

  SONSUZLUK TEMALİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü sonsuzluk temalı model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KUKADAN MAMUL DEV BOY TESBİH-Kukadan mamul dev boy 33'lü tesbih.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  KUKADAN MAMUL DEV BOY TESBİH-Kukadan mamul dev boy 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • BURGULU MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar burgulu model montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,07 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 111

  Lot: 111

  BURGULU MODEL PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar burgulu model montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,07 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PAPATYA MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü papatya modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 112

  Lot: 112

  PAPATYA MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri ortası safir etrafı pırlanta ile süslü papatya modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • FRANSIZ MEKİĞİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız mekiği modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 113

  Lot: 113

  FRANSIZ MEKİĞİ MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Fransız mekiği modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • İMAMESİ İŞLEMELİ KÜP KESİM KEMİK TESBİH-İmamesi işlemeli küp kesmik kemikten mamul 33'lü tesbih.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  İMAMESİ İŞLEMELİ KÜP KESİM KEMİK TESBİH-İmamesi işlemeli küp kesmik kemikten mamul 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • ÇİÇEK FORMLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek formda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 115

  Lot: 115

  ÇİÇEK FORMLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek formda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • RUS MODELİ FİYONKLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Rus fiyongu modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 116

  Lot: 116

  RUS MODELİ FİYONKLU PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü Rus fiyongu modeli yüzük. Yaklaşık 0,15 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • MİNİ DAMLA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve damla kesim safir ile süslü mini damla model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 117

  Lot: 117

  MİNİ DAMLA MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve damla kesim safir ile süslü mini damla model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • ÇİÇEK FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek formunda mekik model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 118

  Lot: 118

  ÇİÇEK FORMUNDA PIRLANTA TAŞLI MEKİK YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çiçek formunda mekik model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • EĞRİ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü eğri model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 119

  Lot: 119

  EĞRİ MODEL PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü eğri model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OVAL KESİM KUKA TESBİH-Oval kesim 33'lü kuka tesbih.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  OVAL KESİM KUKA TESBİH-Oval kesim 33'lü kuka tesbih.

  TLSatıldı
 • HELEZONİK FORMDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü helezonif formda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 121

  Lot: 121

  HELEZONİK FORMDA PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü helezonif formda yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI FİYONK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü fiyonk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 122

  Lot: 122

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI FİYONK MODEL YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü fiyonk model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 123

  Lot: 123

  SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 124

  Lot: 124

  PIRLANTA VE SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir taşlar ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ SEDEF TESBİH-Osmanlı Dönemi sedeften mamul tesbih. Bir habbesi eksiktir.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  OSMANLI DÖNEMİ SEDEF TESBİH-Osmanlı Dönemi sedeften mamul tesbih. Bir habbesi eksiktir.

  TLSatıldı
 • DÖRTGEN MODEL SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü dörtgen model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 126

  Lot: 126

  DÖRTGEN MODEL SAFİR TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ve safir ile süslü dörtgen model yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • KEMİK ÜZERİ PİRİNÇ SARMA TESBİH-Kemik üzeri pirinç sarma işçilikli 33'lü tesbih.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  KEMİK ÜZERİ PİRİNÇ SARMA TESBİH-Kemik üzeri pirinç sarma işçilikli 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • ÇİÇEK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü çiçek modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 128

  Lot: 128

  ÇİÇEK MODELİ SAFİR VE PIRLANTA TAŞLI YÜZÜK-Anayar montür üzeri safir ve pırlanta ile süslü çiçek modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • PIRLANTALI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 129

  Lot: 129

  PIRLANTALI YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • MISIRİ KESİM KUKA TESBİH-Kukadan mamul 33'lü mısıri kesim tesbih

  Lot No: 130

  Lot: 130

  MISIRİ KESİM KUKA TESBİH-Kukadan mamul 33'lü mısıri kesim tesbih

  TLSatıldı
 • BEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü beştaş modeli yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct elmas taş mevcuttur

  Lot No: 131

  Lot: 131

  BEŞTAŞ MODEL ELMAS YÜZÜK-Anayar montür üzeri elmas ile süslü beştaş modeli yüzük. Yaklaşık 0,05 Ct elmas taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • YAKUT TAŞLI FİYONK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü fiyonk modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 132

  Lot: 132

  YAKUT TAŞLI FİYONK MODELİ YÜZÜK-Anayar montür üzeri yakut ve pırlanta ile süslü fiyonk modeli yüzük. Yaklaşık 0,10 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • ÇİFT SIRA ALYANS MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çift sıra alyans modeli yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct pırlanta taş mevcuttur

  Lot No: 133

  Lot: 133

  ÇİFT SIRA ALYANS MODELİ PIRLANTA YÜZÜK-Anayar montür üzeri pırlanta ile süslü çift sıra alyans modeli yüzük. Yaklaşık 0,08 Ct pırlanta taş mevcuttur

  TLSatıldı
 • İŞLEMELİ TESBİH-Ağaç üzeri işlemeli 33'lü tesbih.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  İŞLEMELİ TESBİH-Ağaç üzeri işlemeli 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • DAMLA KEBRİBAR GÖRÜNÜMLÜ POLYESTER TESBİH-Damla kehribar görünümlü 33'lü polyester tesbih.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  DAMLA KEBRİBAR GÖRÜNÜMLÜ POLYESTER TESBİH-Damla kehribar görünümlü 33'lü polyester tesbih.

  TLSatıldı