Lot: 1

Güncel Fiyat: 200 TL Açılış Fiyatı: 200 TL Tahmini: TL Lot Sizde Değil Lot Sizde

OSMANLI DÖNEMİ EL YAZMA ŞEYH-ÜL İSLAM FETVASI

Aharlı kağıda divani hat ile yazılmış altında Şeyh-ül İslam imzası bulunan fetva.

- TL
Pey Ver Lot Sizde Peyiniz iletildi
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • Canlı müzayede tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.
 • Lotlar
 • Kazandıklarım
 • OSMANLI DÖNEMİ EL YAZMA ŞEYH-ÜL İSLAM FETVASI-Aharlı kağıda divani hat ile yazılmış altında Şeyh-ül İslam imzası bulunan fetva.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  OSMANLI DÖNEMİ EL YAZMA ŞEYH-ÜL İSLAM FETVASI-Aharlı kağıda divani hat ile yazılmış altında Şeyh-ül İslam imzası bulunan fetva.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR TILSIMLI GÖMLEK DÜĞMESİ-Üzeri tılsımlı ve tılsım çevresi yazılı Osmanlı Dönemi çok nadir tılsım düğme.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR TILSIMLI GÖMLEK DÜĞMESİ-Üzeri tılsımlı ve tılsım çevresi yazılı Osmanlı Dönemi çok nadir tılsım düğme.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ÇOK NADİR TOPÇU FLAMASI-1.Dünya Savaşı dönemi çok nadir topçu flaması.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ÇOK NADİR TOPÇU FLAMASI-1.Dünya Savaşı dönemi çok nadir topçu flaması.

  TLSatıldı
 • SULTAN ABDÜLMECİT HAN'IN ANNESİNE AİT ÇOK NADİR KAPAKLI SARAY İŞİ SAHAN-Üzerinde Osmanlıca 'Devletlu Bezm-i Alem Kadın Efendi Hazretleri 253 (1837)' yazılı çok nadir saray işi kapaklı sahan. (Sultan II. Mahmud'un ilk yedi kadın efendisinin ikincisi ve Sultan Abdülmecid'in annesidir. 1839'a kadar Kadın Efendi, oğlu Abdülmecid'in bu tarihte padişah olmasıyla Valide Sultan unvanını kullanmıştır. İlk modern sağlık kurumu niteliğini taşıyan "Bezm-i Alem Valide Sultan Gureba-yı Müslimin Hastanesi onun adına tesis edilmiştir. Yine onun tarafından kurulan Bezm-i Alem Valide Mektebi 1850 yılında inşa edilmiştir. Hem hastane hem de okul günümüze ulaşmış kurumlardır. Adına bir de cami yaptırmak istemiş ancak caminin inşası sırasında vefat etmesi nedeniyle günümüzde Dolmabahçe Camii olarak bilinen Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ni oğlu Sultan Abdülmecid tamamlatmıştır.)

  Lot No: 4

  Lot: 4

  SULTAN ABDÜLMECİT HAN'IN ANNESİNE AİT ÇOK NADİR KAPAKLI SARAY İŞİ SAHAN-Üzerinde Osmanlıca 'Devletlu Bezm-i Alem Kadın Efendi Hazretleri 253 (1837)' yazılı çok nadir saray işi kapaklı sahan. (Sultan II. Mahmud'un ilk yedi kadın efendisinin ikincisi ve Sultan Abdülmecid'in annesidir. 1839'a kadar Kadın Efendi, oğlu Abdülmecid'in bu tarihte padişah olmasıyla Valide Sultan unvanını kullanmıştır. İlk modern sağlık kurumu niteliğini taşıyan "Bezm-i Alem Valide Sultan Gureba-yı Müslimin Hastanesi onun adına tesis edilmiştir. Yine onun tarafından kurulan Bezm-i Alem Valide Mektebi 1850 yılında inşa edilmiştir. Hem hastane hem de okul günümüze ulaşmış kurumlardır. Adına bir de cami yaptırmak istemiş ancak caminin inşası sırasında vefat etmesi nedeniyle günümüzde Dolmabahçe Camii olarak bilinen Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ni oğlu Sultan Abdülmecid tamamlatmıştır.)

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SUBAY TABANCA KILIFI-1. Dünya Savaşı dönemi Mustafa Kemal Atatürk de dahil subayların kullandığı tabanca kılıfı. 3.fotoğrafta görülen görsel satışa dahil değildir.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SUBAY TABANCA KILIFI-1. Dünya Savaşı dönemi Mustafa Kemal Atatürk de dahil subayların kullandığı tabanca kılıfı. 3.fotoğrafta görülen görsel satışa dahil değildir.

  TLSatıldı
 • 1910 YILINA AİT ERMENİ KOLYE-1910 yılına ait üzeri Ermenice yazılı nadir Osmanlı kolye.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  1910 YILINA AİT ERMENİ KOLYE-1910 yılına ait üzeri Ermenice yazılı nadir Osmanlı kolye.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR ŞİFA TASI-İçi ve dışı ayet ve ebcedlerle bezeli Osmanlı Dönemi çok nadir şifa tası.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  OSMANLI DÖNEMİ ÇOK NADİR ŞİFA TASI-İçi ve dışı ayet ve ebcedlerle bezeli Osmanlı Dönemi çok nadir şifa tası.

  TLSatıldı
 • ORİJİNAL İPEK KURDALALI LİYAKAT MADALYASI-2.Abdülhamit Han döneminde verilmiş (1308 tarihli) devlet içinde yararlılık göstermiş kişilere verilmiş gümüş madalyadır. İpek kurdelası dahil orijinaldir.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  ORİJİNAL İPEK KURDALALI LİYAKAT MADALYASI-2.Abdülhamit Han döneminde verilmiş (1308 tarihli) devlet içinde yararlılık göstermiş kişilere verilmiş gümüş madalyadır. İpek kurdelası dahil orijinaldir.

  TLSatıldı
 • ÇOK NADİR YENİÇERİ KEPÇE-Üzerinde Osmanlıca saz tuğra ile sahibi Ahöet çelebi yazılı ve remizli ayrıca tas ortasında 12 köşeli Bektaşi yıldızı bulunan çok nadir Yeniçeri kepçe.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  ÇOK NADİR YENİÇERİ KEPÇE-Üzerinde Osmanlıca saz tuğra ile sahibi Ahöet çelebi yazılı ve remizli ayrıca tas ortasında 12 köşeli Bektaşi yıldızı bulunan çok nadir Yeniçeri kepçe.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR SİPER KÜREĞİ-1.Dünya Savaşı dönemi almanların Osmanlı için yaptığı her şeyi ile orijinal Osmanlı siper küreği.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR SİPER KÜREĞİ-1.Dünya Savaşı dönemi almanların Osmanlı için yaptığı her şeyi ile orijinal Osmanlı siper küreği.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASAKİR-İ ŞAHANE MATARA-Ağız kısmında Osmanlıca 'Asakir-i Şahane' yazılı 1.Dünya Savaşı dönemi Osmanlı askerlerinin kullandığı su matarası.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASAKİR-İ ŞAHANE MATARA-Ağız kısmında Osmanlıca 'Asakir-i Şahane' yazılı 1.Dünya Savaşı dönemi Osmanlı askerlerinin kullandığı su matarası.

  TLSatıldı
 • OSMANLI SUBAY APOLETİ-1.Dünya Savaşı dönemi bir yüzbaşına ait gümüş sırmalı subay apoleti.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  OSMANLI SUBAY APOLETİ-1.Dünya Savaşı dönemi bir yüzbaşına ait gümüş sırmalı subay apoleti.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ BÜYÜK BOY KÖŞELİ DİRHEM-Osmanlı Dönemi bronzdan mamul büyük boy köşeli dirhem.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  OSMANLI DÖNEMİ BÜYÜK BOY KÖŞELİ DİRHEM-Osmanlı Dönemi bronzdan mamul büyük boy köşeli dirhem.

  TLSatıldı
 • TOLEDO İŞİ AKİK TAŞLI NADİR YÜZÜK-1900 başları akik üzeri el oyma işçilikli toledo işi gümüş yüzük.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  TOLEDO İŞİ AKİK TAŞLI NADİR YÜZÜK-1900 başları akik üzeri el oyma işçilikli toledo işi gümüş yüzük.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ SEFER TASI-Osmanlı Dönemi bakırdan mamul üçlü sefer tası.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  OSMANLI DÖNEMİ SEFER TASI-Osmanlı Dönemi bakırdan mamul üçlü sefer tası.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ PİRİMİTİF FORMDA NADİR ASKER MATARASI-1850'lerden tamamı el yapımı pirimitif formda Osmanlı asker matarası.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  OSMANLI DÖNEMİ PİRİMİTİF FORMDA NADİR ASKER MATARASI-1850'lerden tamamı el yapımı pirimitif formda Osmanlı asker matarası.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ TUĞRALI OSMANLI DÖNEMİ NADİR KÖŞELİ DİRHEM-Üzeri tuğralı ve yazılı nadir formda Osmanlı Dönemi köşeli dirhem.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ÜZERİ TUĞRALI OSMANLI DÖNEMİ NADİR KÖŞELİ DİRHEM-Üzeri tuğralı ve yazılı nadir formda Osmanlı Dönemi köşeli dirhem.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ OSMANLICA YAZILI ÇOK NADİR CEZVE SAPI-Üzeri kalın yazı ile Osmanlıca yazılı 1750'li yıllara ait çok nadir kahve cezve sapı.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ÜZERİ OSMANLICA YAZILI ÇOK NADİR CEZVE SAPI-Üzeri kalın yazı ile Osmanlıca yazılı 1750'li yıllara ait çok nadir kahve cezve sapı.

  TLSatıldı
 • ERMENİCE YAZILI VE REMİZLİ BAKIR TABAK-Üzerinde haç ve remiz ile 2 sıra kalın Ermenice yazı bulunan Osmanlı Dönemi bakır tabak.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ERMENİCE YAZILI VE REMİZLİ BAKIR TABAK-Üzerinde haç ve remiz ile 2 sıra kalın Ermenice yazı bulunan Osmanlı Dönemi bakır tabak.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ OSMANLICA YAZILI REJİ MUHAFAZA MEMURU KEMER TOKASI-Üzeri Osmanlıca 'Reji Muhafaza Memuru 1300(1885)' yazılı Osmanlı Dönemi kemer tokası.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ÜZERİ OSMANLICA YAZILI REJİ MUHAFAZA MEMURU KEMER TOKASI-Üzeri Osmanlıca 'Reji Muhafaza Memuru 1300(1885)' yazılı Osmanlı Dönemi kemer tokası.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI FOSİLLEŞMİŞ MERMİ-1.Dünya Savaşı dönemine ait denizde fosilleşmiş yalnızca uç kısmı görülen mavzer mermisi.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  1.DÜNYA SAVAŞI FOSİLLEŞMİŞ MERMİ-1.Dünya Savaşı dönemine ait denizde fosilleşmiş yalnızca uç kısmı görülen mavzer mermisi.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ BURSA KAMASI-Bakalit saplı Osmanlı Dönemi üzeri çift yıldız usta damgalı Bursa kaması.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  OSMANLI DÖNEMİ BURSA KAMASI-Bakalit saplı Osmanlı Dönemi üzeri çift yıldız usta damgalı Bursa kaması.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA ÇİFT KÖŞELİ DİRHEM-Osmanlı Dönemi 1800 başları el dövme demirden mamul nadir formda çift köşeli dirhem.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA ÇİFT KÖŞELİ DİRHEM-Osmanlı Dönemi 1800 başları el dövme demirden mamul nadir formda çift köşeli dirhem.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SİPER KÜREĞİ-1.Dünya Savaşı dönemi Osmanlı siper küreği.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SİPER KÜREĞİ-1.Dünya Savaşı dönemi Osmanlı siper küreği.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ DOLMA TÜFEK-Osmanlı dDönemi dekoratif dolma tüfek. Tüfeğin dipçik kısmı eksiktir ve bakıma ihtiyacı vardır, haliyle.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  OSMANLI DÖNEMİ DOLMA TÜFEK-Osmanlı dDönemi dekoratif dolma tüfek. Tüfeğin dipçik kısmı eksiktir ve bakıma ihtiyacı vardır, haliyle.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ FRANSIZ SÜNGÜ-1.Dünya Savaşı dönemi Fransız süngü.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ FRANSIZ SÜNGÜ-1.Dünya Savaşı dönemi Fransız süngü.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ DUALI BÜYÜK BOY KOLYE UCU-Düşük ayar gümüşten mamul üzeri doğaltaşlı ve dualı Osmanlı Dönemi büyük boy kolye ucu.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  OSMANLI DÖNEMİ DUALI BÜYÜK BOY KOLYE UCU-Düşük ayar gümüşten mamul üzeri doğaltaşlı ve dualı Osmanlı Dönemi büyük boy kolye ucu.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ OSMANLICA YAZILI ÇOK NADİR ASKER MATARASI-Üzerinde Osmanlıca 'Mustafa 6. tabur 5. bölük' yazılı 1.Dünya Savaşı dönemi çok nadir askeri matara.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ÜZERİ OSMANLICA YAZILI ÇOK NADİR ASKER MATARASI-Üzerinde Osmanlıca 'Mustafa 6. tabur 5. bölük' yazılı 1.Dünya Savaşı dönemi çok nadir askeri matara.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ TEKKE İŞİ LALELİ HAVAN ŞAMDAN-Bronzdan mamul 1850'lerden tekke işi havan şamdan.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  OSMANLI DÖNEMİ TEKKE İŞİ LALELİ HAVAN ŞAMDAN-Bronzdan mamul 1850'lerden tekke işi havan şamdan.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇENGİ ZİLLERİ -Pirinçten mamul Süleymaniye işi Osmanlı Dönemi çengi zilleri.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  OSMANLI DÖNEMİ ÇENGİ ZİLLERİ -Pirinçten mamul Süleymaniye işi Osmanlı Dönemi çengi zilleri.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA DALDIRMA-1850'lerden Osmanlı Dönemi dev boy daldırma.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA DALDIRMA-1850'lerden Osmanlı Dönemi dev boy daldırma.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ MİNYATÜRLÜ MARKUTERİ İŞİ KUTU-1940'lardan üzeri el boyama minyatür ve markuteri işçilikli antika kutu.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  ÜZERİ MİNYATÜRLÜ MARKUTERİ İŞİ KUTU-1940'lardan üzeri el boyama minyatür ve markuteri işçilikli antika kutu.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ OSMANLICA YAZILI HOŞAF KASESİ-Üzerinde Osmanlıca 'sahibi es seyit ali alemdar 1256(1841)' yazılı el dövme demirden mamul Osmanlı Dönemi hoşaf kasesi.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ÜZERİ OSMANLICA YAZILI HOŞAF KASESİ-Üzerinde Osmanlıca 'sahibi es seyit ali alemdar 1256(1841)' yazılı el dövme demirden mamul Osmanlı Dönemi hoşaf kasesi.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA DİRHEM-Osmanlı Dönemi 1800 başları nadir formda dirhem.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORMDA DİRHEM-Osmanlı Dönemi 1800 başları nadir formda dirhem.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KOLYE-Osmanlı Dönemi armudi formda üzeri dualı gümüş kolye.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KOLYE-Osmanlı Dönemi armudi formda üzeri dualı gümüş kolye.

  TLSatıldı
 • ANTİKA MİNELİ VAZO-Avrupa yapımı çil kondisyonda mineli antika vazo. Yükseklik:13cm

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ANTİKA MİNELİ VAZO-Avrupa yapımı çil kondisyonda mineli antika vazo. Yükseklik:13cm

  TLSatıldı
 • 1970'LERDEN 2 ADET ÇOK NADİR SİYASİ AFİŞ-1970'lerden üzerinde Deniz Gezmiş vs solcuların olduğu duvarlara ve üniversite girişlerine sağcılar tarafından asılmış 2 adet büyük ve küçük boy afiş. Boyut:28x40 20x28cm

  Lot No: 37

  Lot: 37

  1970'LERDEN 2 ADET ÇOK NADİR SİYASİ AFİŞ-1970'lerden üzerinde Deniz Gezmiş vs solcuların olduğu duvarlara ve üniversite girişlerine sağcılar tarafından asılmış 2 adet büyük ve küçük boy afiş. Boyut:28x40 20x28cm

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KEMİKTEN MAMUL ŞAMAN İŞİ KOLYE UCU-Osmanlı Dönemi tamamı el oyma işçilikli kemikten mamul şaman işi kolye ucu.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  OSMANLI DÖNEMİ KEMİKTEN MAMUL ŞAMAN İŞİ KOLYE UCU-Osmanlı Dönemi tamamı el oyma işçilikli kemikten mamul şaman işi kolye ucu.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ DUALI AKİK TAŞI-Akik üzeri el kazıma dualı akik taşı.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ÜZERİ DUALI AKİK TAŞI-Akik üzeri el kazıma dualı akik taşı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ TERFİ BERATI-Osmanlı Dönemi 1301(1881) tarihli askeri terfi beratı.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ TERFİ BERATI-Osmanlı Dönemi 1301(1881) tarihli askeri terfi beratı.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ NADİR NAGANT SÜNGÜSÜ-1.Dünya Savaşı dönemi nadir nagant süngüsü.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ NADİR NAGANT SÜNGÜSÜ-1.Dünya Savaşı dönemi nadir nagant süngüsü.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ BALIK FORMUNDA BEREKET TILSIMI-Üzeri el kazıma balık formunda Osmanlı Dönemi bereket tılsımı.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  OSMANLI DÖNEMİ BALIK FORMUNDA BEREKET TILSIMI-Üzeri el kazıma balık formunda Osmanlı Dönemi bereket tılsımı.

  TLSatıldı
 • ALTIN VARAKLI LİMOGES MİNYATÜR SÜTLÜK-Üzeri altın varaklı Limoges marka porselenden mamul sütlük.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ALTIN VARAKLI LİMOGES MİNYATÜR SÜTLÜK-Üzeri altın varaklı Limoges marka porselenden mamul sütlük.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ OSMANLICA YAZILI BAKRAÇ-Üzerinde Osmanlıca '..1317(1897)' Yazılı Osmanlı Dönemi bakraç.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ OSMANLICA YAZILI BAKRAÇ-Üzerinde Osmanlıca '..1317(1897)' Yazılı Osmanlı Dönemi bakraç.

  TLSatıldı
 • ABDÜLAZİZ HAN DÖNEMİ EL YAZMA NADİR SENED-İ HAKAN-İ-Abdülaziz Han dönemi el yazma sened-i hakan-i - tapu.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ABDÜLAZİZ HAN DÖNEMİ EL YAZMA NADİR SENED-İ HAKAN-İ-Abdülaziz Han dönemi el yazma sened-i hakan-i - tapu.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ DUALI ANTİKA BEZ-1930-40'lardan üzeri dualı antika bez.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ÜZERİ DUALI ANTİKA BEZ-1930-40'lardan üzeri dualı antika bez.

  TLSatıldı
 • SOLİNGEN MARKA ANTİKA USTURA-1930'lardan Solingen marka antika ustura.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  SOLİNGEN MARKA ANTİKA USTURA-1930'lardan Solingen marka antika ustura.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ OSMANLICA YAZILI TEPSİ-Üzerinde Osmanlıca yazılı ve 1241(1827) tarihli Osmanlı Dönemi tepsi.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ OSMANLICA YAZILI TEPSİ-Üzerinde Osmanlıca yazılı ve 1241(1827) tarihli Osmanlı Dönemi tepsi.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KUŞLU MIRRA-Üzeri yazılı bakırdan mamul Doğu Anadolu işi kuşlu mırra.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  OSMANLI DÖNEMİ KUŞLU MIRRA-Üzeri yazılı bakırdan mamul Doğu Anadolu işi kuşlu mırra.

  TLSatıldı
 • ANTİKA POSTA TERAZİSİ-1930'lardan Avrupa yapımı antika posta terazisi.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  ANTİKA POSTA TERAZİSİ-1930'lardan Avrupa yapımı antika posta terazisi.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 1 LİRA-Mehmet Reşat Han döenmi 1331(1913) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 1 lira. O dönemde bu kağıt 1 lira 1 Reşat altını(2.7 gram altın) değerindeymiş.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 1 LİRA-Mehmet Reşat Han döenmi 1331(1913) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 1 lira. O dönemde bu kağıt 1 lira 1 Reşat altını(2.7 gram altın) değerindeymiş.

  TLSatıldı
 • 1941 YILINA AİT ANTİKA SANDIK KAPAĞI-Üzeri gemi görselli 1941 tarihli antika sandık kapağı.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  1941 YILINA AİT ANTİKA SANDIK KAPAĞI-Üzeri gemi görselli 1941 tarihli antika sandık kapağı.

  TLSatıldı
 • ÇANAKKALE İŞİ AKITMALI ANTİKA VAZO-1930'lardan nadir formda akıtma sırlı Çanakkale işi vazo.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ÇANAKKALE İŞİ AKITMALI ANTİKA VAZO-1930'lardan nadir formda akıtma sırlı Çanakkale işi vazo.

  TLSatıldı
 • ANTİKA ERMENİ İŞİ KAHVE DEĞİRMENİ-1930'lardan Hacı Artin damgalı antika kahve değirmeni. Kolu eksiktir.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ANTİKA ERMENİ İŞİ KAHVE DEĞİRMENİ-1930'lardan Hacı Artin damgalı antika kahve değirmeni. Kolu eksiktir.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ 'MEDİNE-İ MÜNEVVERE ' YAZILI GÜMÜŞ YÜZÜK-Osmanlı Dönemi gümüşten mamul üzeri Osmanlıca 'Medine-i Münevvere' yazılı yüzük.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  OSMANLI DÖNEMİ 'MEDİNE-İ MÜNEVVERE ' YAZILI GÜMÜŞ YÜZÜK-Osmanlı Dönemi gümüşten mamul üzeri Osmanlıca 'Medine-i Münevvere' yazılı yüzük.

  TLSatıldı
 • AKİK TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul siyah akik taşlı kolye ucu.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  AKİK TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul siyah akik taşlı kolye ucu.

  TLSatıldı
 • EL KAZIMA OSMANLI DÖNEMİ MUHABBET TILSIMI-El kazıma Osmanlı Dönemi muhabbet tılsımı.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  EL KAZIMA OSMANLI DÖNEMİ MUHABBET TILSIMI-El kazıma Osmanlı Dönemi muhabbet tılsımı.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ KIZILHAÇ ROZETİ-1.Dünya Savaşı dönemi İngiliz Kızılhaç rozeti.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ KIZILHAÇ ROZETİ-1.Dünya Savaşı dönemi İngiliz Kızılhaç rozeti.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKER SÜNGÜSÜ-1.Dünya Savaşı dönemi Avusturya yapımı Osmanlı asker süngüsü.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKER SÜNGÜSÜ-1.Dünya Savaşı dönemi Avusturya yapımı Osmanlı asker süngüsü.

  TLSatıldı
 • LALE DEVRİ BAKIR TABAK-Üzerinde saz tuğra ve lale figürü bulunan 1130(1715) tarihli bakır tabak.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  LALE DEVRİ BAKIR TABAK-Üzerinde saz tuğra ve lale figürü bulunan 1130(1715) tarihli bakır tabak.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇAKMAK-Osmanlı Dönemi pirimitif formda el yapımı çakmak.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  OSMANLI DÖNEMİ ÇAKMAK-Osmanlı Dönemi pirimitif formda el yapımı çakmak.

  TLSatıldı
 • KÜTAHYA İŞİ NADİR FORMDA ANTİKA ZEMZEMLİK-1950-60'lardan Kütahya yapımı tamamı el boyama işçilikli nadir formda zemzemlik.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  KÜTAHYA İŞİ NADİR FORMDA ANTİKA ZEMZEMLİK-1950-60'lardan Kütahya yapımı tamamı el boyama işçilikli nadir formda zemzemlik.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ LEBLEBİCİ TAVASI-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı leblebici tavası.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  OSMANLI DÖNEMİ LEBLEBİCİ TAVASI-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı leblebici tavası.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul ortası akik taşlı kolye ucu.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul ortası akik taşlı kolye ucu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ MERCANLI FES SÜSÜ-Üzeri mercan taşlı düşük ayar gümüşten mamul fes süsü.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  OSMANLI DÖNEMİ MERCANLI FES SÜSÜ-Üzeri mercan taşlı düşük ayar gümüşten mamul fes süsü.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İNGİLİZ ASKER KEMER TOKASI-1.Dünya Savaşı dönemi nadir formda İngiliz askeri kemer tokası.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İNGİLİZ ASKER KEMER TOKASI-1.Dünya Savaşı dönemi nadir formda İngiliz askeri kemer tokası.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KESE LOTU-Osmanlı Dönemi kumaştan mamul 3 adet kese lotu.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  OSMANLI DÖNEMİ KESE LOTU-Osmanlı Dönemi kumaştan mamul 3 adet kese lotu.

  TLSatıldı
 • ANTİKA TOP MERMİSİ ALTI-1930'lardan top mermisi altı. İçindeki çıkıntı ateşleme mekanizmasıdır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  ANTİKA TOP MERMİSİ ALTI-1930'lardan top mermisi altı. İçindeki çıkıntı ateşleme mekanizmasıdır.

  TLSatıldı
 • 2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ AMERİKAN SUBAY TOZLUĞU-2.Dünya Savaşı dönemi Amerikan subay tozluğu.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ AMERİKAN SUBAY TOZLUĞU-2.Dünya Savaşı dönemi Amerikan subay tozluğu.

  TLSatıldı
 • 1918 TARİHLİ NADİR KIZILHAÇ ROZET-1918 tarihli 1.Dünya Savaşı dönemi nadir Kızılhaç rozet.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  1918 TARİHLİ NADİR KIZILHAÇ ROZET-1918 tarihli 1.Dünya Savaşı dönemi nadir Kızılhaç rozet.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ LAMBA-1.Dünya Savaşı dönemi İngiliz askeri el lambası.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ LAMBA-1.Dünya Savaşı dönemi İngiliz askeri el lambası.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SUBAY CÜZDANI-1.Dünya Savaşı dönemi subay cüzdanı.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SUBAY CÜZDANI-1.Dünya Savaşı dönemi subay cüzdanı.

  TLSatıldı
 • YEŞİM TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul yeşim taşlı kolye ucu.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  YEŞİM TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-925 ayar gümüşten mamul yeşim taşlı kolye ucu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ MİNELİ KARAF-Osmanlı Dönemi opal üzeri altın varaklı ve mine işçilikli minyatür karaf. Çift kulpluymuş kulbun teki bilinçli olarak kesilmiş. Yükseklik:9cm

  Lot No: 74

  Lot: 74

  OSMANLI DÖNEMİ MİNELİ KARAF-Osmanlı Dönemi opal üzeri altın varaklı ve mine işçilikli minyatür karaf. Çift kulpluymuş kulbun teki bilinçli olarak kesilmiş. Yükseklik:9cm

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ PRİOR KÖSTEĞİ-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı prior kösteği.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  OSMANLI DÖNEMİ PRİOR KÖSTEĞİ-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı prior kösteği.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 20 KURUŞ-1331(1913) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 20 kuruş.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 20 KURUŞ-1331(1913) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 20 kuruş.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 1 KURUŞ-1332(1914) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 1 kuruş.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 1 KURUŞ-1332(1914) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 1 kuruş.

  TLSatıldı
 • 1900 BAŞLARI HAÇ FORMUNDA MADALYA-1900 başları 'atletizm' konulu haç formunda madalya.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  1900 BAŞLARI HAÇ FORMUNDA MADALYA-1900 başları 'atletizm' konulu haç formunda madalya.

  TLSatıldı
 • ANTİKA AVRUPA MADALYON-Avrupa yapımı antika büyük boy madalyon.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  ANTİKA AVRUPA MADALYON-Avrupa yapımı antika büyük boy madalyon.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ TOPÇU ÇANTASI-1.Dünya Savaşı dönemi deriden mamul üzeri işlemeli topçu çantası.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ TOPÇU ÇANTASI-1.Dünya Savaşı dönemi deriden mamul üzeri işlemeli topçu çantası.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ ROZET-1.Dünya Savaşı dönemi askeri rozet.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ ROZET-1.Dünya Savaşı dönemi askeri rozet.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ DERİ PUSULA KILIFI-1.Dünya Savaşı dönemi deriden mamul askeri pusula muhafaza kılıfı.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ DERİ PUSULA KILIFI-1.Dünya Savaşı dönemi deriden mamul askeri pusula muhafaza kılıfı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ DEVLET ARMALI KEMER TOKASI PARÇASI-Üzerinde Osmanlı Devlet Arması bulunan kemer tokası parçası.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ DEVLET ARMALI KEMER TOKASI PARÇASI-Üzerinde Osmanlı Devlet Arması bulunan kemer tokası parçası.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇANAKKALE İŞİ BAL KÜBÜ-Osmanlı Dönemi Çanakkale işi bal kübü.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  OSMANLI DÖNEMİ ÇANAKKALE İŞİ BAL KÜBÜ-Osmanlı Dönemi Çanakkale işi bal kübü.

  TLSatıldı
 • ANTİKA BAKLALI CEP SAATİ KÖSTEĞİ-1900 başları baklalı model antika cep saati kösteği.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  ANTİKA BAKLALI CEP SAATİ KÖSTEĞİ-1900 başları baklalı model antika cep saati kösteği.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ YAĞLIK-Osmanlı Dönemi kök boya ve el eğirme iplerle el tezgahlarında dokunmuş yağlık.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  OSMANLI DÖNEMİ YAĞLIK-Osmanlı Dönemi kök boya ve el eğirme iplerle el tezgahlarında dokunmuş yağlık.

  TLSatıldı
 • SAVATLI ANTİKA BİLEKLİK-Alpaka üzeri savat işçilikli Eskişehir işi antika bileklik.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  SAVATLI ANTİKA BİLEKLİK-Alpaka üzeri savat işçilikli Eskişehir işi antika bileklik.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ AY YILDIZLI PAZUBEND PARÇASI-Üzeri ay yıldızlı Osmanlı Dönemi pazubend parçası.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  OSMANLI DÖNEMİ AY YILDIZLI PAZUBEND PARÇASI-Üzeri ay yıldızlı Osmanlı Dönemi pazubend parçası.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ DENİZCİ KOLLUK-1.Dünya Savaşı dönemi askeri denizci kolluğu.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ DENİZCİ KOLLUK-1.Dünya Savaşı dönemi askeri denizci kolluğu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 5 KURUŞ-1332(1914) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 5 kuruş.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  OSMANLI DÖNEMİ KAĞIT 5 KURUŞ-1332(1914) tarihli Osmanlı Dönemi kağıt 5 kuruş.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ MİNELİ 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SİGARA KAĞIDI TABAKASI-1.Dünya Savaşı dönemi üzeri mineli sigara kağıdı tabakası.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  ÜZERİ MİNELİ 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ SİGARA KAĞIDI TABAKASI-1.Dünya Savaşı dönemi üzeri mineli sigara kağıdı tabakası.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ AY YILDIZLI ANTİKA GELİN KEMERİ-1950-60'lardan bakırdan mamul üzeri ay yıldızlı gelin kemeri.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  ÜZERİ AY YILDIZLI ANTİKA GELİN KEMERİ-1950-60'lardan bakırdan mamul üzeri ay yıldızlı gelin kemeri.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ TIBBİ ALET-1.Dünya Savaşı dönemi askeri tıbbi alet.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ASKERİ TIBBİ ALET-1.Dünya Savaşı dönemi askeri tıbbi alet.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ DUALI GÜMÜŞ KÜPE-Üzeri Ayet-el Kürsi yazılı 925 ayar gümüşten mamul küpe.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  ÜZERİ DUALI GÜMÜŞ KÜPE-Üzeri Ayet-el Kürsi yazılı 925 ayar gümüşten mamul küpe.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ GELİN ALINLIĞI-1800 başları nadir formda Osmanlı Dönemi gelin alınlığı.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  OSMANLI DÖNEMİ GELİN ALINLIĞI-1800 başları nadir formda Osmanlı Dönemi gelin alınlığı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ DERİ SÜVARİ NAL ÇANTASI-İçinde 2 adet mıhı ile birlikte Osmanlı Dönemi deriden mamul süvari nal çaltası.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  OSMANLI DÖNEMİ DERİ SÜVARİ NAL ÇANTASI-İçinde 2 adet mıhı ile birlikte Osmanlı Dönemi deriden mamul süvari nal çaltası.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ HEYBE-El eğirme ve kök boya ipler ile el tezgahlarında dokunmuş Osmanlı Dönemi heybe.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  OSMANLI DÖNEMİ HEYBE-El eğirme ve kök boya ipler ile el tezgahlarında dokunmuş Osmanlı Dönemi heybe.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ HİCAZ İŞİ DUALI TAS-İstanbulun Hicaz pazarı için yaptığı çintemani işçilikli dualı tas.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  OSMANLI DÖNEMİ HİCAZ İŞİ DUALI TAS-İstanbulun Hicaz pazarı için yaptığı çintemani işçilikli dualı tas.

  TLSatıldı
 • BİR TARAFI ARAPÇA BİR TARAFI LATİNCE YAZILI GÜMÜŞ MADALYON-1930'lardan bir tarafı Arapça diğer tarafı Latince yazılı gümüş madalyon.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  BİR TARAFI ARAPÇA BİR TARAFI LATİNCE YAZILI GÜMÜŞ MADALYON-1930'lardan bir tarafı Arapça diğer tarafı Latince yazılı gümüş madalyon.

  TLSatıldı
 • OSMANLICA YAZILI SENED-İ HAKAN-İ-Osmanlıca yazılı sened-i hakan-i -tapu.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  OSMANLICA YAZILI SENED-İ HAKAN-İ-Osmanlıca yazılı sened-i hakan-i -tapu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ ERMENİ DAMGALI KİTAP-1900 başları Ermenice damgalı Latince dini kitap.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  OSMANLI DÖNEMİ ERMENİ DAMGALI KİTAP-1900 başları Ermenice damgalı Latince dini kitap.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İKMALCİ ROZETİ-1.Dünya Savaşı dönemi ikmalci rozeti.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İKMALCİ ROZETİ-1.Dünya Savaşı dönemi ikmalci rozeti.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE İŞİ ŞAMDAN-Osmanlı Dönemi Süleymaniye işi şamdan.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE İŞİ ŞAMDAN-Osmanlı Dönemi Süleymaniye işi şamdan.

  TLSatıldı
 • 1909 BASIMI AMERİKAN KİTAP-1909 basımı Amerikan kitap.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  1909 BASIMI AMERİKAN KİTAP-1909 basımı Amerikan kitap.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEM KAHVE KAVURMA TAVASI-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı kahve kavurma tavası.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  OSMANLI DÖNEM KAHVE KAVURMA TAVASI-Osmanlı Dönemi tamamı el yapımı kahve kavurma tavası.

  TLSatıldı
 • AT FORMUNDA ANTİKA ŞEKER MAKASI-1920-30'lardan Avrupa yapımı at formunda şeker kesme makası.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  AT FORMUNDA ANTİKA ŞEKER MAKASI-1920-30'lardan Avrupa yapımı at formunda şeker kesme makası.

  TLSatıldı
 • ANTİKA MURANO KÜLLÜK-1930-40'lardan antika murano küllük.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  ANTİKA MURANO KÜLLÜK-1930-40'lardan antika murano küllük.

  TLSatıldı
 • ANTİKA KESTANE MANGALI-Bakırdan mamul Cumhuriyet başları tamamı el yapımı kestane mangalı.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  ANTİKA KESTANE MANGALI-Bakırdan mamul Cumhuriyet başları tamamı el yapımı kestane mangalı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ BİLEZİK-Osmanlı Dönemi düşük ayar gümüşten mamul bilezik-bileklik.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  OSMANLI DÖNEMİ BİLEZİK-Osmanlı Dönemi düşük ayar gümüşten mamul bilezik-bileklik.

  TLSatıldı
 • OSMANLI VE CUMHURİYET DÖNEMİ ASKERİ DÜĞME LOTU-Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi askeri düğme lotu.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  OSMANLI VE CUMHURİYET DÖNEMİ ASKERİ DÜĞME LOTU-Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi askeri düğme lotu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KOLYE UCU-Üzerinde Osmanlıca Besmele-i Şerif yazılı gümüş kolye ucu.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KOLYE UCU-Üzerinde Osmanlıca Besmele-i Şerif yazılı gümüş kolye ucu.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ HAMAYIL-Yokluk dönemi güverse işçilikli gümüş kaplama hamayıl.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  OSMANLI DÖNEMİ HAMAYIL-Yokluk dönemi güverse işçilikli gümüş kaplama hamayıl.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ BİLEZİK-925 ayar gümüşten mamul bilezik.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  GÜMÜŞ BİLEZİK-925 ayar gümüşten mamul bilezik.

  TLSatıldı
 • ANTİKA ÇİFT OPAL BARDAK-Avrupa yapımı opalden mamul çift bardak. Yükseklik:13cm

  Lot No: 114

  Lot: 114

  ANTİKA ÇİFT OPAL BARDAK-Avrupa yapımı opalden mamul çift bardak. Yükseklik:13cm

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ TERZİ YÜKSÜĞÜ LOTU-Osmanlı Dönemi 1800'lerden 1900'lere kadar terzi yüksüğü lotu.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  OSMANLI DÖNEMİ TERZİ YÜKSÜĞÜ LOTU-Osmanlı Dönemi 1800'lerden 1900'lere kadar terzi yüksüğü lotu.

  TLSatıldı
 • 1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ KARTPOSTAL-1.Dünya Savaşı dönemi Alman kartpostal.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ KARTPOSTAL-1.Dünya Savaşı dönemi Alman kartpostal.

  TLSatıldı
 • ANTİKA MÜCEVHER KUTUSU-1950-60'lardan Avrupa yapımı üzeri kabartma işçilikli gümüş kaplama antika mücevher kutusu.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  ANTİKA MÜCEVHER KUTUSU-1950-60'lardan Avrupa yapımı üzeri kabartma işçilikli gümüş kaplama antika mücevher kutusu.

  TLSatıldı
 • 4 ADET PLAK LOTU-4 adet 45'lik plak lotu.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  4 ADET PLAK LOTU-4 adet 45'lik plak lotu.

  TLSatıldı
 • OSMANLICA GAZETE-1927 yılına ait Osmanlıca yazılı gazete.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  OSMANLICA GAZETE-1927 yılına ait Osmanlıca yazılı gazete.

  TLSatıldı
 • ANTİKA GAZ OCAĞI-Cumhuriyet başları antika gaz ocağı.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  ANTİKA GAZ OCAĞI-Cumhuriyet başları antika gaz ocağı.

  TLSatıldı
 • ANTİKA BRONZ ŞAMDAN-1920-30'lardan Avrupa yapımı bronz şamdan.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  ANTİKA BRONZ ŞAMDAN-1920-30'lardan Avrupa yapımı bronz şamdan.

  TLSatıldı
 • PUMA FORMUNDA ANTİKA KALEMLİK-Puma formunda antika kalemlik.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  PUMA FORMUNDA ANTİKA KALEMLİK-Puma formunda antika kalemlik.

  TLSatıldı
 • 1930 YILINA AİT AVRUPA KİTAP-İçinde haritası bulunan 1930 yılı Avrupa basımı kitap.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  1930 YILINA AİT AVRUPA KİTAP-İçinde haritası bulunan 1930 yılı Avrupa basımı kitap.

  TLSatıldı
 • ANTİKA NİHALE-1930-40'lardan Avrupa yapımı antika nihale.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  ANTİKA NİHALE-1930-40'lardan Avrupa yapımı antika nihale.

  TLSatıldı
 • 3 ADET ANTİKA EMAYE-1950'lerden 3 adet antika emaye.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  3 ADET ANTİKA EMAYE-1950'lerden 3 adet antika emaye.

  TLSatıldı
 • EL KAZIMA ANTİKA MÜHÜR LOTU-Cumhuriyet başları el kazıma şahıs mühürleri lotu.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  EL KAZIMA ANTİKA MÜHÜR LOTU-Cumhuriyet başları el kazıma şahıs mühürleri lotu.

  TLSatıldı
 • 2 ADET BÜYÜK BOY REPLİKA TILSIM MÜHÜR-1970-80'lerden Antep yapımı bronz döküm 2 adet replika mühür.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  2 ADET BÜYÜK BOY REPLİKA TILSIM MÜHÜR-1970-80'lerden Antep yapımı bronz döküm 2 adet replika mühür.

  TLSatıldı
 • HAMAMDA KADINLAR GÖRSELLİ MİNYATÜR-Osmanlı Dönemi el yazması kitap sayfası üzerine 1980'lerde el boyaması olarak yapılmış 'hamamda kadınlar' konulu minyatür.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  HAMAMDA KADINLAR GÖRSELLİ MİNYATÜR-Osmanlı Dönemi el yazması kitap sayfası üzerine 1980'lerde el boyaması olarak yapılmış 'hamamda kadınlar' konulu minyatür.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ SONSUZLUK KOLYESİ-925 ayar gümüşten mamul sonsuzluk kolyesi.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  GÜMÜŞ SONSUZLUK KOLYESİ-925 ayar gümüşten mamul sonsuzluk kolyesi.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ SENED-İ HAKAN-İ-Abdülhamit Han dönemi Adana vilayetine ait 2 adet Osmanlıca sened-i hakan-i.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  OSMANLI DÖNEMİ SENED-İ HAKAN-İ-Abdülhamit Han dönemi Adana vilayetine ait 2 adet Osmanlıca sened-i hakan-i.

  TLSatıldı
 • AKREPLİ GÜMÜŞ YÜZÜK-925 ayar gümüşten mamul yan kısımları akrep görselli yüzük.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  AKREPLİ GÜMÜŞ YÜZÜK-925 ayar gümüşten mamul yan kısımları akrep görselli yüzük.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ PİŞTOV ÇANAKLARI-1800 başları Osmanlı Dönemi piştov çanakları lotu.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  OSMANLI DÖNEMİ PİŞTOV ÇANAKLARI-1800 başları Osmanlı Dönemi piştov çanakları lotu.

  TLSatıldı
 • KABARTMA İŞÇİLİKLİ ANTİKA HAMAM TASI-Üzeri kabartma işçilikli 1950-60'lardan hamam tası.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  KABARTMA İŞÇİLİKLİ ANTİKA HAMAM TASI-Üzeri kabartma işçilikli 1950-60'lardan hamam tası.

  TLSatıldı
 • 1900 BAŞLARI ANTİKA BRONZ AYNA-1920-30'lardan bronzdan mamul antika ayna çerçevesi.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  1900 BAŞLARI ANTİKA BRONZ AYNA-1920-30'lardan bronzdan mamul antika ayna çerçevesi.

  TLSatıldı
 • KRİSTAL KESME ANTİKA KADEH-1920-30'lardan kristal kesme antika kadeh.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  KRİSTAL KESME ANTİKA KADEH-1920-30'lardan kristal kesme antika kadeh.

  TLSatıldı
 • HİCAZ İŞİ ANTİKA KASE-1930-40'lardan Hicaz işi tamamı el yapımı antika kase.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  HİCAZ İŞİ ANTİKA KASE-1930-40'lardan Hicaz işi tamamı el yapımı antika kase.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA ÇİFT KOLLU MUMLUK-Gümüş kaplama Avrupa yapımı çift kollu antika mumluk.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA ÇİFT KOLLU MUMLUK-Gümüş kaplama Avrupa yapımı çift kollu antika mumluk.

  TLSatıldı
 • ANTİKA MEKANİK ALET-1920'lerden antika mekanik alet.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  ANTİKA MEKANİK ALET-1920'lerden antika mekanik alet.

  TLSatıldı
 • ANTİKA DİRHEM LOTU-Pirinçten mamul antika dirhem lotu.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  ANTİKA DİRHEM LOTU-Pirinçten mamul antika dirhem lotu.

  TLSatıldı
 • BEYPAZARI İŞİ GÜMÜŞ KOLYE-Ankara Beypazarı işi 925 ayar gümüşten mamul kolye.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  BEYPAZARI İŞİ GÜMÜŞ KOLYE-Ankara Beypazarı işi 925 ayar gümüşten mamul kolye.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA SOSLUK-Avrupa yapımı 1940'lardan gümüş kaplama antika sosluk.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA SOSLUK-Avrupa yapımı 1940'lardan gümüş kaplama antika sosluk.

  TLSatıldı
 • YILAN FOMUNDA GÜMÜŞ YÜZÜK-925 ayar gümüşten mamul yılan formunda yüzük.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  YILAN FOMUNDA GÜMÜŞ YÜZÜK-925 ayar gümüşten mamul yılan formunda yüzük.

  TLSatıldı
 • GRANAT TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-Granat taşlı 925 ayar gümüşten mamul kolye ucu.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  GRANAT TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU-Granat taşlı 925 ayar gümüşten mamul kolye ucu.

  TLSatıldı
 • ANTEP YAPIMI DAMGALI ANTİKA MIRRA-1970-80'lerden Antep yapımı bronz döküm Osmanlı benzetmesi antika mırra.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  ANTEP YAPIMI DAMGALI ANTİKA MIRRA-1970-80'lerden Antep yapımı bronz döküm Osmanlı benzetmesi antika mırra.

  TLSatıldı
 • ANTİKA BONCUK İŞİ CÜZDAN-1930-40'lardan tamamı el yapımı boncuk işi antika cüzdan.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  ANTİKA BONCUK İŞİ CÜZDAN-1930-40'lardan tamamı el yapımı boncuk işi antika cüzdan.

  TLSatıldı
 • CUMHURİYET BAŞLARI SUBAY İŞİ TABANCA KILIFI-1930-40'lardan deriden mamul subay işi antika tabanca kılıfı.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  CUMHURİYET BAŞLARI SUBAY İŞİ TABANCA KILIFI-1930-40'lardan deriden mamul subay işi antika tabanca kılıfı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ KONAK İŞİ KİLİT-Osmanlı Dönemi konak işi kapı kilidi.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  OSMANLI DÖNEMİ KONAK İŞİ KİLİT-Osmanlı Dönemi konak işi kapı kilidi.

  TLSatıldı
 • KÜTAHYA İŞİ 2 ADET MEVLEVİ FİGÜR-1970-80'lerden el boyama Kütahya işi 2 adet mevlevi figür.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  KÜTAHYA İŞİ 2 ADET MEVLEVİ FİGÜR-1970-80'lerden el boyama Kütahya işi 2 adet mevlevi figür.

  TLSatıldı
 • TAMAMI EL OYMA İŞÇİLİKLİ AHŞAP UZAKDOĞU FİGÜRLER-Tamamı el oyma işçilikli Uzakdoğu yapımı ahşap figürler.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  TAMAMI EL OYMA İŞÇİLİKLİ AHŞAP UZAKDOĞU FİGÜRLER-Tamamı el oyma işçilikli Uzakdoğu yapımı ahşap figürler.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ ALTIN YALDIZLI HAT LEVHA-1980'lerden üzeri altın yaldızlı baskı hat levha.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  ÜZERİ ALTIN YALDIZLI HAT LEVHA-1980'lerden üzeri altın yaldızlı baskı hat levha.

  TLSatıldı
 • BRONZ DÖKÜM ANTEP İŞİ ÇİFTLİ KANDİL-1960-70'lerden bronz döküm Antep işi çiftli kandil.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  BRONZ DÖKÜM ANTEP İŞİ ÇİFTLİ KANDİL-1960-70'lerden bronz döküm Antep işi çiftli kandil.

  TLSatıldı
 • FORFORLU TESBİH-Karanlıkta ışık saçan fosforlu 33'lü tesbih.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  FORFORLU TESBİH-Karanlıkta ışık saçan fosforlu 33'lü tesbih.

  TLSatıldı
 • 2 ADET REPLİKA MÜHÜR-Tutmacı ay yıldızlı 2 adet replika bronz mühür.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  2 ADET REPLİKA MÜHÜR-Tutmacı ay yıldızlı 2 adet replika bronz mühür.

  TLSatıldı
 • YILAN DERİSİNDEN MAMUL ANTİKA SİGARALIK-Yılan derisinden mamul 1970-80'lerden sigara tabakası.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  YILAN DERİSİNDEN MAMUL ANTİKA SİGARALIK-Yılan derisinden mamul 1970-80'lerden sigara tabakası.

  TLSatıldı
 • EL DOKUMA ANTİKA MİNDER-El dokuma ve kök boya işçilikli antika minder.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  EL DOKUMA ANTİKA MİNDER-El dokuma ve kök boya işçilikli antika minder.

  TLSatıldı
 • ANTİKA CEP SAATİ KÖSTEĞİ-1930-40'lardan Avrupa yapımı antika cep saati kösteği.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  ANTİKA CEP SAATİ KÖSTEĞİ-1930-40'lardan Avrupa yapımı antika cep saati kösteği.

  TLSatıldı
 • ANTİKA DUVAR TABAĞI-Üzeri kabartma işçilikli bakırdan mamul antika duvar tabağı.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  ANTİKA DUVAR TABAĞI-Üzeri kabartma işçilikli bakırdan mamul antika duvar tabağı.

  TLSatıldı
 • İRAN İŞİ ANTİKA KOKULUK-Üfleme camdan mamul İran işi Çeşm-i Bülbül kokuluk.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  İRAN İŞİ ANTİKA KOKULUK-Üfleme camdan mamul İran işi Çeşm-i Bülbül kokuluk.

  TLSatıldı
 • KÜTAHYA İŞİ ANTİKA BARDAK-El yapımı üzeri sırlı 1970'lerden Kütahya işi antika bardak.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  KÜTAHYA İŞİ ANTİKA BARDAK-El yapımı üzeri sırlı 1970'lerden Kütahya işi antika bardak.

  TLSatıldı
 • ANTİKA TUZLUK BİBERLİK-Öğrenci temalı antika tuzluk biberlik.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  ANTİKA TUZLUK BİBERLİK-Öğrenci temalı antika tuzluk biberlik.

  TLSatıldı
 • ANTİKA TÜTÜN TABAKASI-1900 başları asker işi antika tütün tabakası.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  ANTİKA TÜTÜN TABAKASI-1900 başları asker işi antika tütün tabakası.

  TLSatıldı
 • EL YAPIMI DARBUKA-El yapımı Afrika işi darbuka.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  EL YAPIMI DARBUKA-El yapımı Afrika işi darbuka.

  TLSatıldı
 • KAPAKLI ANTİKA BAKIR SAHAN-1994 yılına ait tamamı el yapımı bakırdan mamul üzeri işlemeli kapaklı sahan.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  KAPAKLI ANTİKA BAKIR SAHAN-1994 yılına ait tamamı el yapımı bakırdan mamul üzeri işlemeli kapaklı sahan.

  TLSatıldı
 • PİRİNÇ VE MERMER APLİKLİ ANTİKA MUMLUK-1950'lerden pirinç ve mermer aplikli antika mumluk.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  PİRİNÇ VE MERMER APLİKLİ ANTİKA MUMLUK-1950'lerden pirinç ve mermer aplikli antika mumluk.

  TLSatıldı
 • ANTİKA SEYAHAT SAATİ-1970-80'lerden Hong Kong yapımı seyahat saati. Camında çatlak vardır.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  ANTİKA SEYAHAT SAATİ-1970-80'lerden Hong Kong yapımı seyahat saati. Camında çatlak vardır.

  TLSatıldı
 • ÇANAKKALE İŞİ EL MUMLUĞU-Topraktan mamul Çanakkale işi üzeri sırlı el mumluğu.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  ÇANAKKALE İŞİ EL MUMLUĞU-Topraktan mamul Çanakkale işi üzeri sırlı el mumluğu.

  TLSatıldı
 • EL BOYAMA KÖY İŞİ ANTİKA SÖZ ŞERBETLİĞİ-1930'lardan cam üzeri tamamı el boyama işçilikli antika köy işi söz şerbetliği.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  EL BOYAMA KÖY İŞİ ANTİKA SÖZ ŞERBETLİĞİ-1930'lardan cam üzeri tamamı el boyama işçilikli antika köy işi söz şerbetliği.

  TLSatıldı
 • UZAKDOĞU İŞİ ANTİKA VAZO-1970-80'lerden Uzakdoğu işi antika vazo.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  UZAKDOĞU İŞİ ANTİKA VAZO-1970-80'lerden Uzakdoğu işi antika vazo.

  TLSatıldı
 • ERZİNCAN İŞİ ANTİKA DUVAR TABAĞI-Tamamı el yapımı 1970'lerden Erzincan işi bakır üzeri kalem işçilikli antika duvar tabağı.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  ERZİNCAN İŞİ ANTİKA DUVAR TABAĞI-Tamamı el yapımı 1970'lerden Erzincan işi bakır üzeri kalem işçilikli antika duvar tabağı.

  TLSatıldı
 • ANTİKA ABAJUR-1980'lerden renkli camdan mamul antika abajur.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  ANTİKA ABAJUR-1980'lerden renkli camdan mamul antika abajur.

  TLSatıldı
 • ANTİKA DEKORATİF SEMAVER-Yerli yapım 1970-80'lerden antika semaver. Eksikleri vardır, haliyle satıştadır.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  ANTİKA DEKORATİF SEMAVER-Yerli yapım 1970-80'lerden antika semaver. Eksikleri vardır, haliyle satıştadır.

  TLSatıldı
 • ANTİKA EMAYE TEPSİ-1980'lerden antika emaye tepsi.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  ANTİKA EMAYE TEPSİ-1980'lerden antika emaye tepsi.

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA KADEH-1940'lardan gümüş kaplama antika kadeh.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  GÜMÜŞ KAPLAMA ANTİKA KADEH-1940'lardan gümüş kaplama antika kadeh.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR KASE-Osmanlı Dönemi el dövme bakırdan mamul kase.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR KASE-Osmanlı Dönemi el dövme bakırdan mamul kase.

  TLSatıldı
 • 2 ADET REPLİKA 1.DÜNYA SAVAŞI GALİÇYA CEPHESİ ROZETİ-2 adet 1.Dünya Savaşı Galiçya Cephesi rozeti.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  2 ADET REPLİKA 1.DÜNYA SAVAŞI GALİÇYA CEPHESİ ROZETİ-2 adet 1.Dünya Savaşı Galiçya Cephesi rozeti.

  TLSatıldı
 • EWOLUX MARKA FLASH-Ewolux marka antika fotoğraf makinası flashı.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  EWOLUX MARKA FLASH-Ewolux marka antika fotoğraf makinası flashı.

  TLSatıldı
 • NAZAR BONCUĞU FORMUNDA KÜTAHYA İŞİ ASKI TOPU-Nazar boncuğu formunda el yapımı Kütahya işi askı topu.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  NAZAR BONCUĞU FORMUNDA KÜTAHYA İŞİ ASKI TOPU-Nazar boncuğu formunda el yapımı Kütahya işi askı topu.

  TLSatıldı
 • ANTİKA BİBLO-1970-80'lerden antika biblo.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  ANTİKA BİBLO-1970-80'lerden antika biblo.

  TLSatıldı
 • ANTİKA İNGİLİZ TABAK-1930-40'lardan İngiliz yapımı antika tabak.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  ANTİKA İNGİLİZ TABAK-1930-40'lardan İngiliz yapımı antika tabak.

  TLSatıldı
 • KÜTAHYA İŞİ ÖZEL YAPIM DUVAR TABAĞI-Kütahya işi özel yapım duvar tabağı.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  KÜTAHYA İŞİ ÖZEL YAPIM DUVAR TABAĞI-Kütahya işi özel yapım duvar tabağı.

  TLSatıldı
 • BÜYÜK BOY EMAYE ÇAYDANLIK-Emayeden mamul büyük boy antika çaydanlık.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  BÜYÜK BOY EMAYE ÇAYDANLIK-Emayeden mamul büyük boy antika çaydanlık.

  TLSatıldı
 • MEVLEVİ GÖRSELLİ ANTİKA MUMLUK-1970-80'lerden mevlevi görselli antika mumluk.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  MEVLEVİ GÖRSELLİ ANTİKA MUMLUK-1970-80'lerden mevlevi görselli antika mumluk.

  TLSatıldı
 • ÜZERİ İŞLEMELİ AHŞAP RESİMLİK-El oyma işçilikli Uzakdoğu işi antika ahşap katlanabilir çerçeve.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  ÜZERİ İŞLEMELİ AHŞAP RESİMLİK-El oyma işçilikli Uzakdoğu işi antika ahşap katlanabilir çerçeve.

  TLSatıldı
 • ÇANAKKALE İŞİ TUZLUK BİBERLİK-1980'lerden Çanakkale işi tuzluk biberlik

  Lot No: 184

  Lot: 184

  ÇANAKKALE İŞİ TUZLUK BİBERLİK-1980'lerden Çanakkale işi tuzluk biberlik

  TLSatıldı
 • GÜMÜŞ KAPLAMA MUMLUK-Gümüş kaplama antika mumluk.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  GÜMÜŞ KAPLAMA MUMLUK-Gümüş kaplama antika mumluk.

  TLSatıldı
 • ANTİKA CEVİZ KIRACAĞI-İtalyan işi antika ceviz kıracağı.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  ANTİKA CEVİZ KIRACAĞI-İtalyan işi antika ceviz kıracağı.

  TLSatıldı
 • OSMANLI DÖNEMİ YAPI MALZEMELERİ-Osmanlı Dönemi çivi, mıh gibi malzemeler bulunan yapı malzemeleri lotu.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  OSMANLI DÖNEMİ YAPI MALZEMELERİ-Osmanlı Dönemi çivi, mıh gibi malzemeler bulunan yapı malzemeleri lotu.

  TLSatıldı
 • ANTİKA KANEVİÇE LOTU-1940-50'lerden tamamı el yapımı kaneviçe lotu.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  ANTİKA KANEVİÇE LOTU-1940-50'lerden tamamı el yapımı kaneviçe lotu.

  TLSatıldı
 • 1900 BAŞLARI ANTİKA GRAVÜR-1900 başları Avrupa yapımı hayvan görselli antika gravür.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  1900 BAŞLARI ANTİKA GRAVÜR-1900 başları Avrupa yapımı hayvan görselli antika gravür.

  TLSatıldı
 • ANTİKA NARGİLE-1980'lerden üstü pirinç alt kısmı ise camdan mamul nargile.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  ANTİKA NARGİLE-1980'lerden üstü pirinç alt kısmı ise camdan mamul nargile.

  TLSatıldı
 • ELEKTRİKLİ OCAK-1980'lerden antika elektrikli ocak

  Lot No: 191

  Lot: 191

  ELEKTRİKLİ OCAK-1980'lerden antika elektrikli ocak

  TLSatıldı
 • ANTİKA KİBRİTLİK-1970-80'lerden içinde kibritleri ile birlikte büyük boy kibritlik.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  ANTİKA KİBRİTLİK-1970-80'lerden içinde kibritleri ile birlikte büyük boy kibritlik.

  TLSatıldı
 • 2 ADET ANTİKA SOSLUK-1980'lerden Avrupa yapımı 2 adet antika sosluk.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  2 ADET ANTİKA SOSLUK-1980'lerden Avrupa yapımı 2 adet antika sosluk.

  TLSatıldı
 • ÇANAKKALE İŞİ ANTİKA DALDIRMA-1970-80'lerden Çanakkale işi antika daldırma bardak.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  ÇANAKKALE İŞİ ANTİKA DALDIRMA-1970-80'lerden Çanakkale işi antika daldırma bardak.

  TLSatıldı
 • ANTİKA EMAYE CEZVE-Antika emaye kahve cezvesi.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  ANTİKA EMAYE CEZVE-Antika emaye kahve cezvesi.

  TLSatıldı
 • 2 ADET ANTİKA KASE-Amerikanın Türkiye pazarı için yaptığı 2 adet kase.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  2 ADET ANTİKA KASE-Amerikanın Türkiye pazarı için yaptığı 2 adet kase.

  TLSatıldı
 • EL YAPIMI SEPET-El yapımı dekoratif sepet.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  EL YAPIMI SEPET-El yapımı dekoratif sepet.

  TLSatıldı
 • AÇILMAMIŞ KUTUSUNDA ANTİKA KİBRİTLER-Açılmamış kutusunda antika kibritler.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  AÇILMAMIŞ KUTUSUNDA ANTİKA KİBRİTLER-Açılmamış kutusunda antika kibritler.

  TLSatıldı
 • ANTİKA TAKI PARÇALARI-1980'lerden el yapımı camdan mamul antika takı parçaları.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  ANTİKA TAKI PARÇALARI-1980'lerden el yapımı camdan mamul antika takı parçaları.

  TLSatıldı
 • EL YAPIMI ANTİKA PEÇETELİK-El yapımı antika peçetelik.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  EL YAPIMI ANTİKA PEÇETELİK-El yapımı antika peçetelik.

  TLSatıldı